آراد برندینگ
خانه / نخودچی / فروش اینترنتی نخودچی بسته بندی شده

فروش اینترنتی نخودچی بسته بندی شده

فروش اینترنتی نخودچی بسته بندی شده با مناسب ترین قیمت ها و مستحکم ترین بسته بندی ها از طریق این سایت اینترنتی صورت میگیرد. این محصولات با توجه به حساس بودن در مقابل خرد و پودر شدن نیازمند بسته بندی های محکم و مناسب می باشند. فروش اینترنتی نخودچی بسته بندی شده و یا فله ای با توجه به نزدیک شدن شب یلدا و ایام عید از بازار داغی برخوردار می باشد اگر سری به این بازار بزنید خواهید دید تمامی قیمت ها متفاوت و بالا هستند و این تغییر رنج قیمت ها تهیه این محصول را کمی مشکل تر می کند.

امروزه خرید های اینترنتی این امکان را به ما میدهند تا محصولات را از منزل بررسی کنیم و با سایر فروشندگان قیمت ها را مقایسه کنیم و در نهایت خرید مناسب با بودجه خود را به عمل در آوریم. کیفیت محصولات و سابقه نشان از محصولات خوب می باشد.

نخودچی

طبع و خواص نخودچی

نخودچی یکی از عناصر قدیمی و همیشگی موجود در آجیل های ایام عید و شب یلدای همگی ما می باشد که البته این روزها کمتر کسی آن را مورد استقبال قرار می دهد اما با این حال این محصول از اهیمت و خاصیت های فراوانی برخوردار می باشد، همانطور که اطلاع دارید نخودچی فرآورده حاصل نخود خام می باشد که در خاصیت ها نیز با هم یکسان هستند و می توان گفت نخودچی همان خواص نخود را دارا می باشد.

نخودچی

اما طبع نخودچی چگونه می باشد؟ به گفته حکمای طب سنتی طبع نخودچی گرم و خشک می باشد که زیاده روی در مصرف آن میتواند مشکل ساز باشد و مصرف آن برای برخی افراد مضر می باشد پرا که سوء مزاج را به همراه دارد. البته نخودچی جلوی ضعف را می گیرد، از بروز پوکی استخوان پیشگیری می کند و مصرف آن همراه کشمش به عنوان تنقلات سالم توصیه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مصارف نخودچی و آرد نخودچی

قیمت نخودچی خام سال ۹۸

قیمت نخودچی خام سال ۹۸ با توجه به بازار فعلی روندی رو به صعود به …