آراد برندینگ
خانه / نخودچی / قیمت شیرینی نخودچی سال ۹۸

قیمت شیرینی نخودچی سال ۹۸

قیمت شیرینی نخودچی سال ۹۸ با مناسب ترین و با صرفه ترین قیمت ها در این سایت اعلام می شود. نخودچی از جمله محصولاتی می باشد که برای همه ما جنبه خاطراتی زیادی دارد. چرا که در بیشتر مواقع پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها مشتی از آن را برای ما آماده میکردند. این محصولات که با کشمش بیشتر شناخته می شود اهمیت زیادی برای کودکان در حال رشد دارد به طوری که مصرف آن جزو باید های زندگی روزمره به شما می آید. اما امروزه این محصول در کیفیت های متنوعی به چشم می خورد که باید در تهیه آن دقت کرد.

خواص نخودچی بوداده شده تبریز

تمامی انواع آجیل هر ترکیبی را که داشته باشد همه ما انواع بوداده و طعم‌ دار آن را دوست داریم علت این ترجیح هم خوشمزه بودن این مدل از محصولات می باشد. اما بو دادن در حقیقت چییست و چطور انجام می‌‌گیرد؟ بو دادن فرآیندی است که طی آن با استفاده از حرارت مستقیم و بدون استفاده از روغن و آب به عنوان انتقال دهندگان حرارت، مواد غذایی خشک و پخته می‌‌ شوند. بر خلاف دیگر روش‌های حرارت دهی و پختن خشک، بو دادن به منظور خشکاندن و پختن دانه ‌ها و مغز دانه صورت می گیرد. در حین بو دادن دانه‌ها را کاملا مخلوط می‌‌کنند تا حرارت به صورت یکنواخت پخش شود. عمل بو دادن را در ماهی تابه‌های گود و دستگاه‌های مخصوص برشته ‌سازی مثل آون توستر و مایکروویو انجام می‌‌دهند.

نخودچی

از ویژگی های نخود میتوان به وجود آهن فراوان اشاره داشت آهن سبب می شود تا اکسیژن لازم از ریه ‌ها به سمت ارگان‌ های مختلف مانند عضلات، کبد، قلب یا مغز برسد. آهن باعث بهبود عملکرد مغز و بالا بردن قدرت یادگیری می ‌شود.

نخودچی

خرید نخودچی عمده

با توجه به اعلام قیمت شیرینی نخودچی سال ۹۸ و یا سایر محصولات از طریق این سایت شما میتوانید مناسب ترین هزینه ها را در جهت خرید نخودچی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مصارف نخودچی و آرد نخودچی

قیمت نخودچی خام سال ۹۸

قیمت نخودچی خام سال ۹۸ با توجه به بازار فعلی روندی رو به صعود به …