آراد برندینگ
خانه / گردو / خرید عمده گردو

خرید عمده گردو

خرید عمده گردو با نازل ترین قیمت ها در این سایت صورت می گیرد. گردو یکی از محصولات مهم در ایران می باشد چرا که یکی از بهترین روش‌های سرمایه ‌گذاری طولانی‌ مدت و پربازده تولید در زمینه گردو می باشد. گردو درختی است که در شرایط آب و هوایی معتدل مدیترانه ‌ای به‌ خوبی و به سرعت رشد می ‌کند. تولید گردو ملزم تلاش های زیادی می باشد که از محصولات مقوی و پر کاربرد در تمامی صنعت ها می باشد.

فروش عمده گردو

انواع گردو

انواع گردو با توجه به آب وهوای ایران زیاد میباشد که هریک مزایا و قابلیت های خاص خود را دارا می باشد از جمله معروف ترین آنها نهال گردو اسرائیلی می باشد که این گردو در اکثر مناطق کشور قابل کشت میباشد. از نظر صرفه اقتصادی به صرفه بوده زیرا یک سال بعد از کاشت در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوای درختان بارور شده و گردو میدهد و چندین نوع دیگر نیز موجود می باشد.

قیمت مغز گردو تویسرکان

صادرات مغز گردو

صادرات مغز گردو به بیشتر کشور ها از جمله دست آورد های کارکنان این حرفه در ایران می باشد با که سیر صعودی روبرو می باشد و روزبه رو پیشرفت می کند. مغز گردو نیز در انواع کیفیت های درجه یک و دو و غیره تولید می شود که خواهان زیادی را به خود اختصاص داده است. همچنین تیم رادین مفتخر از فروش مغز گردوها بصورت:

  • مغز سفید صادراتی
  • سفید درجه ۲
  • قهوه ای ممتاز
  • قهوه ای درجه ۲
  • مغزهای مخصوص شیرینی، بستنی و معجون و رستوران آماده خدمت رسانی می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت اصلی خرید گردو انلاین

صادرات پودر پوست گردو به سایر نقاط

صادرات پودر پوست گردو به سایر نقاط امروزه جزو پر امتیاز ترین موارد برای هر …