آراد برندینگ
خانه / کشمش / خرید و فروش انواع کشمش در تبریز

خرید و فروش انواع کشمش در تبریز

خرید و فروش انواع کشمش در تبریز با استقبال بی نظیری از سوی خریداران رو به رو شده است. رادین بیشترین فروش خود را از این محصول کسب می نماید به طوری که حتی کشور های خارجی خواهان صادرات کشمش از کشور ایران می باشند. در ادامه مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت.

کشمش اعلا و درجه یک در تبریز

بهترین کشمش های استان آذربایجان شرقی در مرکز معتبر در فصل جدید فروش در اختیار اقشار مختلف جامعه می باشد. کشمش آذربایجان با توجه به داشتن باغستان های بسیار زیاد در خود و همچنین آب و هوای مناسب و متناسب با پرورش انگور یکی از موغوب ترین کشمش های کشور محسوب می شود.

کشمش

صادرات کشمش آذربایجان

کشمش های تولید این منطقه عمدتا تیزابی، انگوری و طلایی است و معمولا دارای دانه های درشت بوده و برای صادرات مناسب می باشند. اکثر متقاضیان صادرات به اروپا از کشمش های منطقه آذربایجان شرقی استفاده می کنند. کشمش طلایی با داشتن ظاهر زیبای خود بیشتر در مصارف شیرینی پزی به کار می رود و کشورهای بسیاری متقاضی خرید این محصول از ایران هستند.

خرید عمده کشمش با قیمت ارزان

خرید و فروش انواع کشمش های درجه یک بصورت فله ای در فروشگاه ها و مغازه های سطح کشور انجام می شود که در نوع خود درجه یک محسوب می شوند.

کشمش

اگر قصد خرید و فروش فله ای کشمش را دارید بهتر است سری به یکی از فروشگاه های مهم و بزرگ نزدیکی محل سکونت خود بزنید . معمولا در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی می توان انواع مختلفی از کشمش های تولید شهرهای مختلف کشور ما را مشاهده و بسته به سلیقه خود آنها را با قیمت های مناسبی خریداری کرد.

کشمش

ما به شما خرید های غیر حضوری را پیشنهاد می کنیم چرا که بسیار مقرون به صرفه از نظر زمان و هزینه می باشد. چنانچه قصد خرید عمده انواع کشمش را داشتید با ما تماس حاصل نمایید.

کشمش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کشمش ارزان قیمت

کشمش ارزان قیمت

نتیجه چندین سال تلاش و سخت کوشی عوامل و مدیریت مجموعه بازرگانی رادین را می …