آراد برندینگ
خانه / بادام / فروش بادام زمینی به صورت عمده

فروش بادام زمینی به صورت عمده

فروش بادام زمینی به صورت عمده یکی از فعالیت های اساسی و دائمی مجموعه تجاری رادین می باشد. این اطمینان به شما داده می شود که با خرید از این مجموعه و پی بردن به طعم عالی و بیاد ماندنی این محصول همواره خرید های آتی خود را از این مجموعه انجام خواهید داد.

مرکز فروش بادام زمینی چینی

خرید بمرکز فروش بادام زمینی چینیادام زمینی

این نوع بادام زمینی درشت تر از ایرانی بوده و تقریبا یکدست است . و درشتر آن مطلوب تر است . اکثر بادام زمینی های موجود در بازار چینی است . وخام آن کمی تلخ مزه است ، که البته بخشی از این مزه بخاطر پوست نازک آنست . بادام زمینی چینی به صورت خام وارد ودر ایران با طعم های مختلف شور ، ترش ، تند ، نمک پاش و… فرآوری می شود 

فروش بادام زمینی به صورت عمده

فروش برگه زردآلو به صورت عمده

امروزه به دلیل اطلاع از خواص مغز ها به خصوص بادام زمینی، فروش آن در کشور با رونق زیادی مواجه شده است. خریداران برای تهیه مغز بو داده و یا خام این محصول به خوار و بار فروشی ها و یا آجیل فروشی ها مراجعه می کنند. در انواع سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها، انواع بسته بندی های این محصول را مشاهده می کنیم که با برند های متنوع یه سطح بازار عرضه شده اند. محصولات با روکش و بدون روکش در بسته بندی های مناسب و بهداشتی در مجموعه رادین تولید می شوند.

مرکز فروش بادام زمینی قلاف دار

مرکز فروش بادام زمینی قلاف دار

بادام زمینی با روکش اصلی که پوست ضخیم قهوه ای روشن دارد عرضه می شود . در هر قلاف بطور میانگین ۲ دانه بادام زمینی وجود دارد . اکثر بادام زمینی های قلاف دار  بازار چینی است . و بادام زمینی ایرانی اکثرا مغز می شود .

فروش بادام زمینی آستانه(بدون قلاف)

فروش بادام زمینی آستانه(بدون قلاف)

این نوع بادام زمینی غالبا مغز شده ( بدون قلاف ) وبه صورت شور وتفت داده عرضه می شود . لوبیا شکل با سایز متوسط ودارای پوست نازک پوست پیازی رنگ ومغزآن رنگ  استخوانی دارد . این نوع بادام زمینی در آستانه اشرفیه گیلان کشت و فرآوری می شود ، گرچه در سالهای اخیر در دشت مغان نیز به کشت بادام زمینی اقدام کرده اند . وباز در آستانه فرآوری شده است .

تضمین کیفیت محصول

تضمین کیفیت محصول

باتوجه به دستاوردهایی که اخذ شده بادام زمینی اگر اعلا و درجه یک باشد، می تواند با خود ترکیباتی پرخاصیت و درمانی به همراه داشته باشد.امروزه طریقه کشت و برداشت بادام زمینی یا پسته شامی، از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است.در واقع برداشت کاملا ارگانیک بادام زمینی بدون هیچ ماده شیمیایی، می تواند در درجه اول کیفیت این محصول را تضمین کرده باشد.

نحوه تشخیص بادام زمینی مرغوب

نحوه تشخیص بادام زمینی مرغوب


بعد از برداشت بادام زمینی، نحوه عرضه و کیفیت عرضه بادام زمینی می تواند در اعلا بودن یا نبودن این محصول، نقش ارتقا دهنده ای را ایفا نماید. برخی از بادام زمینی هایی که با پوست یا با قلاف عرضه می گردند، معمولا دارای دانه های پوک یا خراب بوده و این نشان از یک بادام زمینی نامرغوب می دهد.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی به صورت عمده

چنانچه قصد خرید بادام زمینی را به صورت عمده از مجموعه معتبر و قابل اعتماد …