آراد برندینگ
خانه / میوه خشک / خرید آلبالو خشکه به قیمت عمده

خرید آلبالو خشکه به قیمت عمده

خرید آلبالو خشکه

خرید آلبالو خشکه به قیمت عمده تنها توسط این سایت اینترنتی انجام می گیرد. خرید آلبالو خشکه را می توانید پس از مشاهده نمونه انجام دهید تا از کیفیت محصول اطمینان لازم حاصل نمایید. جهت خرید و فروش انواع آلبالو خشکه با بخش فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

خرید آلبالو خشکه به قیمت عمده

خرید آلبالو خشکه به قیمت عمده

خرید آلبالو خشک به قیمت عمده خواسته بسیاری عنده خریداران این محصول می باشد که رادین موفق شده تا پلی میان تولید کننده و خریدار ایجاد نماید تا محصولات مورد نیاز خود را با قیمت های ارزان و مناسب تامین کنند.

آلبالو خشکه عمده را می توانید با قیمت های ارزان و مناسب از طریق این سایت اینترنتی خریداری نمایید. آلبالو خشکه با آغاز فصل تابستان فروش خوبی را به خود شامل می شود.

تولید آلبالو خشکه ارگانیک

تولید آلبالو خشکه ارگانیک

آلبالو خشکه از جمله انواع خشکبار می باشد از خشک کردن آلبالوی تازه بدست می آید. آلبالو خشکه های رادین به صورت کاملا ارگانیک تولید می شوند و از طعم و کیفیتی بی نظیر برخوردار هستند. آلبالو خشکه های تولید شده رادین به دو صورت بسته بندی شده و فله ای به فروش می رسند.

آلبالو خشکه از کالری و همچنین فواید ببیشتری به نسبت  آلبالو تازه برخوردار می باشد به همین جهت مصرف این ماده خوراکی بسیار زیاد می باشد و در نتیجه تولیداتشان روند سعودی دارد.

فروش عمده آلبالو خشکه

فروش عمده آلبالو خشکه

فروش عمده آلبالو خشکه توسط مجموعه رادین به صورت سراسری به تمام رادیننقاط جغرافیایی ممکن می باشد لذا شما در این حیطه بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین مدت زمان ممکن برایتان ارسال نماییم.

فروش عمده آلبالو خشکه

رادین آلبالو خشکه های تولید شده خود را با قیمت های ارزان به فروش می رساند. اغلب فروشندان خرده با تهیه عمده این محصولات سود های زیادی را برای خود فراهم می آورند البته باید رد نظر داشت که این گروه تولیدی با آنالیز مکرر قیمت های موجود در بازار های آنلاین حقیقی حد کف را برای محصولات خود عنوان می نمایند.

نحوه تولید آلبالو خشکه

نحوه تولید آلبالو خشکه

روش اول خشک کردن آلبالو : آلبالو ها را بخار پز کرده سپس دم آلبالوها را بگیرید و بدون آنکه یشویید روی پارچه ای پهن کنید و به مدت ۲ روز زیر نور مستقیم آفتاب قرار دهید، پس از این مدت زمان باید با فشار دست به راحتی هسته آلبالوها خارج شوند بدون انکه آسیبی به بافت آلبالو برسد.

بعد از اینکه هسته آلبالوها را خارج کردید باید آلبالوها را با آب سرد آبکشی کنید و یا به اطلاح عامیانه تر بشویید، پس از اینکه آب اضافی آلبالوها خارج شد آن ها درون یک سینی بچنید و در محیط خانه یا بیرون بگذاید تا خشک شوند.

نحوه تولید آلبالو خشکه

روش دوم خشک کردن آلبالو : دم آلبالوها را بگیرید سپس بشوئید، آلبالوهای شسته شده را نمک بزنید و روی پارچه ای در مقابل نور آفتاب قرار دهید تا خشک شود ( بسته به مقدار نرمی یا خشکی ای که دوست دارید ۱-۳ روز در آفتاب قرار دهید ).

پس از اینکه آلبالوها خشک شدند مجدد آبکشی کنید و مقداری نمک بزنید سپس ۱ ساعت در نور آفتاب قرار دهید تا آماده شود.

فواید بی شمار آلبالو خشکه

فواید بی شمار آلبالو خشکه

  • تسکین درد
  • سلامت قلب
  • لاغر کننده
  • رفع یبوست
  • ضد سزطان
  • سرشار از ویتامین
  • خوبی خوش
  • پیشگیری از پوکی اسنخوان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید میوه خشک به صورت عمده

خرید میوه خشک به صورت عمده

شرکت بازرگانی رادین به عنوان مرکز خرید میوه خشک محصولات خود را با کیفیت بسیار …