آراد برندینگ
خانه / قیسی / قیمت انواع برگه قیسی در بازار تبریز

قیمت انواع برگه قیسی در بازار تبریز

قیمت انواع برگه قیسی در بازار تبریز بسته به نوع زردآلو و محصول به دست آمده متفاوت می باشد. قیسی در انواع مختلفی موجود می باشد که هر یک وابسته به نوعی که داند شامل قیمت و خواص متفاوتی می باشند. جهت اطلاع از قیمت انواع قیسی با ما تماس حاصل نمایید.

تولید انواع قیسی درجه یک

قیسی از میوه زردآلو تولید می گردد به این صورت که میوه زردآلو را پس از شستن و هسته گیری با روش های صنعتی و سنتی خشک می نمایند و محصول مورد نظر به دست می آید. از انواع قیسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیسی

  • قیسی آفتابی
  • قیسی گوگردی
  • قیسی طلایی
  • قیسی سیاه
  • قیسی تیزآبی
  • و غیره…

قیسی از خواص بی شماری برخودار می باشد. این محصولات از ویتامین های متعددی چون A, E, B و … تشکیل شده و می توان آن را منبع غنی از پتاسیم، فسفر ، آهن و … دانست. برگه زردآلو و دیگر برگه ها علاوه براین خواص بیشمار دارای طعمی فوق العاده بوده و بسیاری از افراد آن را نه به خاطر خاصیت بلکه به دلیل طعم مصرف می کنند.

قیسی

بسته بندی لاکچری انواع قیسی

بسته بندی یک محصول اصولا هدف اساسی جز حفظ و نگهداری محصول از آلودگی و فساد نداشته پس از این امر ظاهر و طراحی روی جعبه می باشد که بسیار امری مهم است. ظاهر زیبای بسته بندی موجب می شود تا نظر خریدار را به خود جلب نماید و در پی این امر فروش محصول هم بالا می رود. قیمت انواع برگه قیسی در بازار بر اساس بسته بندی متفاوت می باشد.

قیسی

خرید اینترنتی قیسی ارزان

همان طور که در بند بالا گفته شد قیسی در انواع مختلف شامل قیمت های متفاوتی می باشد اما رادین با توجه به این امر محصولات خود را با قیمت ارزان و کیفیتی بی نظیر ارایه می دهد. جهت خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید. تنها یکبار امتحان محصولات این تولیدی کافیست.

قیسی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید قیسی تبریز

خرید قیسی تبریز

خرید قیسی تبریز از یک مرکز معتبر و قابل اعتماد که با نشان سلامت و …