آراد برندینگ
خانه / خشکبار / فروشگاه خشکبار اینترنتی

فروشگاه خشکبار اینترنتی

فروشگاه خشکبار اینترنتی که توسط عوامل پشتیبان مجموعه تولید کننده رادین به صورت حرفه ای اداره می شود همواره فرصت های ویژه و منحصر به فردی را برای مشتریان در نظر گرفته است .سایت اینترنتی و شبکه های مجازی این مجموعه تنها برای راحتی بیشتر مشتریان طراحی گشته است .

صادرات خشکبار ایران

صادرات خشکبار ایران

امروزه مجموعه های توانمند ایرانی در زمینه صادرات محصولات خشکبار فعالیت دارند .مجموعه بازرگانی رادین نیز با فعالیت درخشان خود در چند سال اخیر ثابت کرده است که یکی از توانمند ترین مجموعه هایی می باشد که همواره محصولاتی درجه یک و مرغوب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .سالیانه حجم بالایی از محصولات خشکبار از قبیل آلو های خشک قیسی زردآلو و کشمش در حجم های چند تنی و بسته بندی های کارتنی خدمت مشتریان خارجی عرضه می گردد .

فروشگاه خشکبار اینترنتی

فروشگاه خشکبار اینترنتی

مدیریت یک فروشگاه اینترنتی کاری دشوار و وقت گیر می باشد .اغلب مجموعه هایی که به صورت اینترنتی فعالیت دارند در ابتدا باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا  اعتماد مشتریان را جلب نمایند .چون تنها مشتریانی نسبت به خرید عمده محصولات به صورت اینترنتی تمایل نشان می دهند که اعتماد کاملی نسبت به آن مجموعه داشته باشند .مجموعه بازرگانی رادین با چند سال سابقه درخشان خود و تجربه ای که در بازار دارد توانسته است نظرات مشتریان را نسبت به خرید اینترنتی تغییر دهد .

قیمت خشکبار امروز

قیمت خشکبار امروز

نرخ خشکبار و تمام انواع میوه های خشک شده امروزه افزایش یافته است و ما تغییرات بسیاری را در قیمت نهایی محصولات خشکبار نسبت به چند سال اخیر شاهد هستیم .مجموعه بازرگانی رادین امروزه به صورت متفاوتی فرایند قیمت گذاری محصولات را به انجام می رساند .این مجموعه که کاملا مستقیم و بدون واسطه فرایند فروش خشکبار را به انجام می رساند معمولا پایه ترین قیمت را برای تک تک محصولات تعیین می نماید در واقع این شیوه قیمت گذاری برای خود مجموعه بازرگانی رادین چندان سودی به همراه ندارد .

خشکبار شامل چیست ؟

خشکبار شامل چیست ؟

مجموعه هایی همچون مجموعه بازرگانی رادین انواع مختلفی از محصولات خشکبار را تولید می نمایند تا مشتریان خود را از محصولات متنوع خشکبار بهره مند گردانند . از جمله شناخته شده ترین و پر طرفدار ترین محصولات خشکبار می توان به قیسی زردآلو برگه زردآلو انواع آلو های خشک شده انواع کشمش ها نخودچی و … اشاره کرد . هر یک از این محصولات خود دارای دسته بندی های مختلفی هستند به عنوان نمونه کشمش ها به صورت کشمش سبز کشمش زرد کشمش مویز و … تولید می گردد و آلو های خشک شده  در انواع آلو سانتریزه آلو برقانی خورشتی و … تولید می گردد .

مرغوب ترین خشکبار

مرغوب ترین خشکبار

هر یک از مجموعه هایی که در کشور فعالیت دارند و نسبت به تولید محصولات خشکبار اقدام می نمایند بر این امر باور دارند که بهترین  و مرغوب ترین محصول خشکبار را تولید می نمایند اما زمانی این حرف تصدیق می شود که رضایت خاطر مشتریان  از محصولات آن مجموعه مشاهده شود .مجموعه بازرگانی رادین با جلب رضایت خاطر مشتریان این موضوع را تصدیق نموده است که تولید کننده مرغوب ترین خشکبار در کشور می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات خشکبار ایران

صادرات خشکبار ایران

صادرات خشکبار ایران از طریق مجموعه رادین به بسیاری از کشور ها انجام می گیرد. …