آراد برندینگ
خانه / قیسی / فروش عمده قیسی تبریز

فروش عمده قیسی تبریز

فروش عمده قیسی تبریز با بهترین کیفیت ها و تهیه شده از بهترین زردآلو ها از طریق این سایت اینترنتی به فروش می رسد. تولید محصولات بر اساس استاندارد های روز صورت می گیرد که این مورد دلیل بر اصل این ماجراست که محصول نهایی همراه با طعمی دلنشین و رنگی مناسب به بازار عرضه می شود. همچنین با توجه به نوع قیسی که تولید می شود باید در بسته بندی های مناسبی قرار گیرند تا از هرگونه آلودگی به دور باشند.

قیسی محصولی بوده که از زردآلو تهیه می شود. با توجه به اینکه زردآلو از خواص بالایی برخوردار است باعث می شود قیسی نیز یک محصولی مقوی و مغذی باشد.  با توجه به آب و هوای مساعدد ایران این محصول به راحت کشت و برداشت می شود و تلاش بر این مورد می باشد که علاوه بر تامین بازار های داخلی، پاسخگوی نیاز های بازار خارجی نیز باشیم.

فروش عمده قیسی تبریز

صادرات قیسی زردآلو درجه یک

قیسی زردآلو هم به عنوان یک میوه خشک صادراتی شناخته می شود که به صورت متنوعی عملیلات خشک کردن انجام میگیرد به طور مثال نمونه آفتابی این محصول به صورت هسته دار خشک می شود. صادرات قیسی از جمله محصولات خشک مهم می باشد که در این زمینه باید تلاش های روز افزونی صورت گیرد. تا با بالاترین کیفیت عرضه بازار های جهانی شود. کشور های مقصد صادرات زردآلو و قیسی ایران از جمله امارات متحده عربی، عراق، بحرین، قطر، عمان، ترکمنستان، روسیه و سایر کشور ها می باشد.

فروش عمده قیسی تبریز

فروش قیسی درجه یک تبریز

فروش عمده قیسی تبریز در بسته بندی شده به سرتاسر کشور امکان پذیر می باشد. این محصول پس از تولید در بسته بندی های سفارش شده قرار می گیرند و به خریداران یا بازار اصلی تحویل داده می شود. با یک بار خرید از این محصولات سبب دایمی شدن خرید شما از این برند می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید قیسی تبریز

خرید قیسی تبریز

خرید قیسی تبریز از یک مرکز معتبر و قابل اعتماد که با نشان سلامت و …