آراد برندینگ
خانه / قیسی / فروش عمده برگه زردآلو با قیمتی باورنکردنی

فروش عمده برگه زردآلو با قیمتی باورنکردنی

فروش عمده برگه زردآلو

فروش عمده برگه زردآلو با قیمتی باورنکردنی آغاز شد. تنها تا ماه مبارک رمضان فرصت استفاده از این فروش استثنایی را دارید. فروش عمده برگه زردآلو با قیمتی باور نکردنی توسط مجموعه رادین صورت می گیرد. محصولات مورد نیاز خود را با رادین تامین کنید تا محصولات را با کیفیت بالا داشته باشید.

فروش عمده برگه زردآلو با قیمتی باورنکردنی

تولید برگه زردآلو درجه یک در تبریز

فروش عمده بر زردآلو به صورت اینترنتی تنها در این سایت اینترنتی ممکن می باشد. برگه زرد آلو و قیسی از جمله تنقلات سنتی پر فروش می باشند که با قیمتی ارزان به بازار عرضه می شوند. این نوع از میوه ها پس از خشک شدن طعمی لذیذ به خود می گیرند و بسیار فروش بالایی را شامل می شوند.

تولید برگه زردآلو درجه یک در تبریز

تولید برگه زردآلو درجه یک در تبریز

برگ زرد آلو در بسیاری از مناطق کشور تولید می شود اما در شهر تبریز به صورت انبوهی تولید می نمایند و تمرکز خاصی بر روی تولید این محصول دارند. این نوع از محصولات که به صورت خشک شده می باشند از ماندگاری بالایی به نسبت سایر تنقلات برخوردار هستند.

خرید برگه زردآلو و قیسی بسته بندی شده

خرید برگه زردآلو و قیسی بسته بندی شده

درست است که محصولاتی که از میوه زرد آلو بدست می آیند تا حد زیادی رطوبت خود را از دست داده اند؛ اما در صورت عدم توجه به مکان مناسب برای نگهداری از آن به ویژه در حجم انبوه، کیفیت قیسی و برگه زردآلو  از دست خواهد رفت.
به همین دلیل انبارهایی که برای نگهداری قیسی و برگ زردآلو استفاده می شود باید به  گونه ای باشد که از نفوذ غیر متعارف رطوبت و همچنین نور جلوگیری نماید و جایی خشک و خنک بدون هیچ گونه رطوبتی باشد.

خرید برگه زردآلو و قیسی بسته بندی شده
ضمن آن که استفاده از بسته بندی های مناسب برای نگهداری قیسی نیز باید مورد توجه باشد. یعنی بسته بندی قیسی طوری باشد که این دو عامل یعنی رطوبت و نور غیر استاندارد را کنترل نماید.
در صورت عدم توجه به این مورد کیفیت قیسی و برگه خشک از بین رفته و در مرحله ی فروش و صادرات دچار مشکل خواهد شد.

با برخی از فواید برگه زردآلو آشنا شوید

با برخی از فواید برگه زردآلو آشنا شوید

میوه زردآلو خود به تنهایی از بی شمار خاصیت برخوردار می باشد. برگه زردآلو پس از خشک شدن از خاصیت های دیگری هم بهره مند می شود که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  1. بوی بد دهان را از بین می برد.
  2. در نوع شیرین ملین است.
  3. خنک و اشتها آور است.
  4. درمان کننده کم خونی
  5. ضد سرطان
  6. کشنده کرم معده
  7. و….

روش نگهداری برگه زردآلو

روش نگهداری برگه زردآلو

روش نگهداری برگ قیسی زردآلو خشک تاثیر زیادی بر روی کیفیت و طعم آن دارد. همچنین تولید کنندگان برگه زرد آلو و قیسی باید به بهترین نحو ممکن از این محصولات نگهداری نمایند تا در هنگام صادرات محصول کیفیت اولیه خود را حفظ نماید.

روش نگهداری برگه زردآلو
با توجه به تقاضای قابل توجهی که در داخل و خارج کشور برای تولید و خرید انواع قیسی و برگه زردآلو وجود دارد استفاده از بهترین روش ها و مراقبت ها برای نگهداری از محصولات مختلف تولید شده در انبار یکی از اموری است که نیازمند توجه و برنامه ریزی ویژه ای است. پس می توان گفت نکته ای بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که باید به آن توجه نمود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خشکبار قیمت مناسب رادین

خرید قیسی تبریز

خرید قیسی تبریز از یک مرکز معتبر و قابل اعتماد که با نشان سلامت و …