آراد برندینگ
خانه / گردو / صادرات پوست گردو به ترکیه

صادرات پوست گردو به ترکیه

صادرات پوست گردو به ترکیه از چندین دهه قبل آغاز و بسیار سودمندانه و کارآمد می باشد. پوست گردو در کشور ترکیه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با ما همراه باشید تا از نحوه استفاده و اینکه در چه مکان هایی مصرف می گردند اطلاعات لازم را کسب نمایید.

استفاده از پوست گردو در هتل ها

در کشور هایی مانند کشور ترکیه که مشکلات سوختی دارند و بسیار سخت می توانند سوخت و سیستم گرمایشی خود را فراهم کنند به سبب همین امر با استفاده از پوست گردو و بادام در هتل ها سیستم گرمایشی خود را فراهم می نمایند که این امر بسیار کارآمد بوده.

گردو

سوختی که از پوست گردو و بادام به دست می آید کمی ضعیف تر از سوخت های صنعتی و شهری می باشد اما بهتر از نبود سوخت می باشد.

گردو

تولید پوست گردو جهت سوخت

در پی صحبت های بند بالا اغلب هتلداران در کشور ترکیه به دنبال پوست گردو به صورت تناژ و عمده می باشند به همین دلیل از کشور ایران که معدن رشد و تولید گردو می باشد هستند. پوست گردو در تولید سوخت از پوست بادام بهتر عمل می نماید. پوست گردو در هر دو نوع چه پوست داخلی و چه پوست خارجی سبز رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

گردو

خرید پوست گردو به صورت عمده

رادین که یکی از تولید کنندگان بزرگ گردو می باشد که به دلیل فروش بالای مغز گردویی که دارد موجب شده تا با انبوهی از پوست گردو رو به رو شود. به همین جهت این مجموعه در صادرات پوست گردو به ترکیه بسیار موفق عمل کرده است و اغلب کشور های خارجی خواهان صادرات پوست گردو و بادام از این مجموعه می باشند.

گردو
چنانچه قصد خرید پوست گردو و بادام را داشتید با ما تماس حاصل نمایید تا پس از بررسی قیمت ها محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت اصلی خرید گردو انلاین

صادرات پودر پوست گردو به سایر نقاط

صادرات پودر پوست گردو به سایر نقاط امروزه جزو پر امتیاز ترین موارد برای هر …