آراد برندینگ
خانه / بادام / خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ

خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ

خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ در این سایت اینترنتی که متعلق به مجموعه زرین ساپ می باشد انجام می گردد. پوست گردو و بادام توسط مجموعه رادین به کشور های خارجی و همجوار صادر می گردد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ

شاید با شنیدن این عنوان که پوست گردو و بادام به کشور های خارجی صادر می گردد و یا حتی در کشور خودمان خریداری می شود با خود بیاندیشید که پوست گردو و بادام در چه زمینه هایی کاربرد دارد. پوست بادام و گردو از کاربرد های بسیاری برخوردار می باشد که از اصلی ترین کاربرد آن می توان به تامین سوخت اشاره نمود.
این محصولات بیشتر از سوی کشور های خارجی و ترک زبان همچون ترکیه و باکو و… خریداری می شود زیرا بسیاری از این کشور ها سوخت مورد نیاز خود را با سوزاندن پوست بادام و گردو تامین می نمایند.

خرید پوست گردو و بادام

فروش پوست بادام و گردو

کشور ایران همه ساله درصد زیادی از ضایعات و پوست بادام و گردوی مصرفی کشور را به بیشتر نقاط جغرافیایی صادر می نماید. ایران به دلیل دارا بودن باغات و مزارع زیاد و همچنین شرایط آب و هوایی مناسب به صورت انبوهی این محصول را برداشت می نماید که پوست این محصولات را در صنایع مختلف استفاده می نماید.
فروش پوست بادام و گردو چندی است که توسط مجموعه رادین آغاز شده است. شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمت های پایین و مناسب خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نگهداری گردو با پوست در منزل

خرید عمده گردو آمریکایی با قیمت ارزان

خرید عمده گردو آمریکایی با قیمت ارزان تنها در این سایت اینترنتی صورت می گیرد. …