آراد برندینگ
خانه / بادام / خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ

خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ

خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ در این سایت اینترنتی که متعلق به مجموعه زرین ساپ می باشد انجام می گردد. پوست گردو و بادام توسط مجموعه رادین به کشور های خارجی و همجوار صادر می گردد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خرید پوست گردو و بادام به صورت تناژ

شاید با شنیدن این عنوان که پوست گردو و بادام به کشور های خارجی صادر می گردد و یا حتی در کشور خودمان خریداری می شود با خود بیاندیشید که پوست گردو و بادام در چه زمینه هایی کاربرد دارد. پوست بادام و گردو از کاربرد های بسیاری برخوردار می باشد که از اصلی ترین کاربرد آن می توان به تامین سوخت اشاره نمود.
این محصولات بیشتر از سوی کشور های خارجی و ترک زبان همچون ترکیه و باکو و… خریداری می شود زیرا بسیاری از این کشور ها سوخت مورد نیاز خود را با سوزاندن پوست بادام و گردو تامین می نمایند.

خرید پوست گردو و بادام

فروش پوست بادام و گردو

کشور ایران همه ساله درصد زیادی از ضایعات و پوست بادام و گردوی مصرفی کشور را به بیشتر نقاط جغرافیایی صادر می نماید. ایران به دلیل دارا بودن باغات و مزارع زیاد و همچنین شرایط آب و هوایی مناسب به صورت انبوهی این محصول را برداشت می نماید که پوست این محصولات را در صنایع مختلف استفاده می نماید.
فروش پوست بادام و گردو چندی است که توسط مجموعه رادین آغاز شده است. شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمت های پایین و مناسب خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینی در مجموعه بازرگانی رادین به گونه ای است که خرید عمده …