آراد برندینگ
خانه / گردو / خرید پوست گردو و بادام با قیمت ارزان

خرید پوست گردو و بادام با قیمت ارزان

خرید پوست گردو و بادام

خرید پوست گردو و بادام با قیمت ارزان را با ما تجربه کنید. پوست گردو و بادام یکی از محصولاتی می باشد که بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. خرید پوست گردو و بادام با قیمت ارزان تنها در این سایت اینترنتی انجام می گیرد. جهت خرید این محصول با ما تماس بگیرد.

خرید پوست گردو و بادام با قیمت ارزان

پوست گردو و بادام اکثرا توسط کشور های همجوار همون ترکیه خریداری می شود و در کشور ایران مصرف آنچنانی ای را شامل نمی شود. شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمت های ارزان خریداری و به کشور هایی که تقاضا و نیاز دارند صادر نمایید و یک کسب و کار کوچک برای خود ایجاد نمایید که خوشبختانه سود بسیار بالایی هم دارد.

خرید پوست گردو و بادام

خرید پوست گردو و بادام با قیمت ارزان تنها در این سایت اینترنتی صورت می گیرد پس بدون درنگ و معطلی محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین مدت زمان برایتان ارسال نماییم. این نوع از محصولات به صورت تناژ ارسال می شود و خرده فروشی را شامل نمی شود.

خرید پوست گردو و بادام

موارد مصرف پوست گردو و بادام

شاید تا به حال فکر می کردید از پوست گردو و بادام هیچ گونه استفاده ای نمی گردد اما اکنون می دانید که از پوست گردو به جهت تامین سوخت مورد نیاز در کشور های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پوست گردو و بادام
در کشور ایران از پوست سبز گردو برای تولید انواع رنگ ها طبیعی استفاده می شود که بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه می باشد. از دیگر موارد استفاده پوست گردو و بادام می توان در کار دستی ها و تابلو سازی ها اشاره نمود.

خرید پوست گردو و بادام

فروش پوست گردو و بادام به صورت تناژ

پوست گردو و بادام به صورت تناژ برای صادرات به روش می رسد شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمت ارزان و باورنکردنی از مجموعه ما خریداری نمایید و از آن استفاده های بسیاری داشته باشید. این نوع از محصولات از سود بالایی برخوردار می باشند و فروش آن ها به صورت فصلی می باشد به عنوان مثال در فصل سرد زمستان که به گرمای بیشتری نیاز است از این محصول بسیار خریداری می نمایند.

خرید پوست گردو و بادام

چرا پوست گردو و بادام؟

شاید با خود این سوال را در ذهن دارید که چرا از پوست گردو و بادام به جهت تامین سوخت و سیستم های گرمایشی استفاده می نمایند. باید گفت پوست گردو و بادام به نسبت محصولات دیگر همچون فندق و پسته سخت تر و مقاوم تر می باشد به همین جهت نسبتا دیر از سایر محصولات می سوزدپس بسیار مناسب جهت تامین سوخت می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نگهداری گردو با پوست در منزل

خرید عمده گردو آمریکایی با قیمت ارزان

خرید عمده گردو آمریکایی با قیمت ارزان تنها در این سایت اینترنتی صورت می گیرد. …