آراد برندینگ

صادرات کشمش تیزابی به صورت مستقیم از سوی مجموعه تولید کننده رادین به کشور های مختلف دنیا انجام می پذیرد .پیشرفت اکثر تولید کنندگان ایرانی در زمینه صادرات محصولات خشکبار واقعا چشم گیر می باشد .

کشمش پلویی ارزان

کشمش پلویی ارزان

کشمش پلویی ارزان به صورت شگفت انگیزی توسط اکثر مشتریان خریداری گشته است .نه تنها قیمت ارزان و مقرون به صرفه این محصول طبیعی توانسته است توجه مشتریان را جلب نماید بلکه کیفیت و تازگی کشمش پلویی ارزان در جهت جلب رضایت مشتری  نیز بی تاثیر نیست .مجموعه تولید کننده رادین با کم ترین هزینه حمل و نقل تمام سفارشات کشمش پلویی ارزان را در کم ترین زمان ممکن در دسترس مشتریان قرار می دهد وامروزه  فعالیت مجموعه رادین به شهر های مختلف کشور و کشور های مختلف دنیا گسترش یافته است .

صادرات کشمش تیزابی رادین

صادرات کشمش تیزابی رادین

با توجه به نوساناتی که در داخل کشور در  ارز بین المللی قابل مشاهده است نمی توان انتظار داشت که تمام محصولات با ثبات قیمت خدمت مشتریان عرضه گردد مخصوصا اگر این محصولات برای صادرت به کشور های مختلف دنیا عرضه  شوند .محقق گشتن فعالیت صادراتی در یک کشور نیاز مند توجه و دقت و مدیریت خاصی است که این امر با تلاش شبانه روزی و چندین ساله مجموعه رادین محقق گشته است .صادرات کشمش تیزابی در این مجموعه به کشور های مختلف دنیا علی الخصوص عراق ارمنستان پاکستان انجام می پذیرد .

خرید کشمش پلویی

خرید کشمش پلویی

با وجود تعداد بیشماری از تولید کنندگان و فروشندگان خشکبار در سطح کشور می توان شاهد رقابت تنگاتنگی میان آنها بود .البته تولید کنندگان سرشناس و با سابقه ای همچون رادین توانسته اند نظر تعداد بیشماری از مشتریان را به سوی خود جلب نمایند که  این موضوع از میزان فروش بالای مجموعه رادین قابل مشاهده  است . خرید کشمش پلویی در این مجموعه تنها به صورت اینترنتی و غیر حضوری امکان پذیر است و چه شرایطی بهتر از این که با کم ترین هزینه حمل و نقل و بدون اتلاف هر گونه فرصتی به محصول مورد نظر دسترسی داشته باشید .

کشمش آفتابی بدون هسته

کشمش آفتابی بدون هسته

کشمش های آفتابی بدون هسته نسبت به کشمش های هسته دار با قیمت متفاوت تری به فروش می رسند .این نوع از کشمش ها بیشتر مورد پسند خانواده ها می باشند و معمولا برای استفاده روزانه از این محصول خوش طعم و لذیذ بهره  گرفته می شود .توانایی مجموعه بازرگانی رادین در تولید و عرضه مستقیم کشمش آفتابی بدون هسته و انواع کشمش ها ستودنی می باشد و تمام مشتریان عزیز می توانند با اطمینان کامل از درجه کیفی کشمش نسبت به خرید آن اقدام نمایند .

کشمش تیزابی چیست ؟

کشمش تیزابی چیست ؟

محلول تیزاب یک محلول شناخته شده می باشد که جهت تولید اکثر محصولات خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد که این محلول طول مدت زمان نگهداری از یک محصول را افزایش می دهد و با تاثیراتی که بر بافت کشمش یا سایر محصولات می گذارد  همواره طراوت و تازگی را در آنها حفظ می نماید .طعم کشمش تیزابی شیرین است و جهت استفاده غذایی بسیار مناسب می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آلو زرد طلایی

قیمت آلو طلایی رادین

قیمت آلو طلایی در مجموعه بازرگانی رادین که خود تولید کننده این محصولات می باشد …