آراد برندینگ
خانه / برگه زردآلو / قیمت فروش برگه زردآلو به صورت عمده

قیمت فروش برگه زردآلو به صورت عمده

گروه بازرگانی رادین به عنوان مرکز اصلی فروش برگه زردآلو به صورت عمده توانایی این امر را دارد تا بخش قابل توجهی از نیاز بازار فروشندگان عمده را تامین نماید و با توجه به اثبات کیفیت و طعم متفاوت محصولات خشکبار از جمله برگه زردآلو ، توانسته است در بازارهای جهانی نیز درخششی بی سابقه داشته باشد.

فروش برگه زردآلو به صورت عمده

فروش برگه زردآلو به صورت عمده

مرکز فروش برگه زردآلو به صورت آنلاین برگه زردآلو که به قیسی نیز معروف است یک نوع خشکبار خوشمزه، ملس و خوش رنگ است که از میوه زردآلو تهیه می شود. برگه زردآلو در پخت بسیاری از غذاها استفاده می شود؛ همچنین برگه زردآلو به طور خام نیز مصرف می گردد. اگر خام مصرف شود خاصیت آن چندین برابر است. جالب است بدانید خواص زردآلو و برگه زردآلو تا حد زیادی با هم برابری می کند.

قیمت فروش برگه زردآلو به صورت عمده

قیمت فروش برگه زردآلو به صورت عمده

برگه زردآلو خشک که از خشک کردن زردآلو تهیه می شود یکی از تنقلات سالم و مفیدی است که می توان در سراسر سال آن را مصرف کرد. زردآلو خشک از فرایندی تهیه می شود که در آن آب موجود در این میوه را تبخیر می کنند. این فرایند ساده است و تأثیری روی ارزش غذایی زردآلو خشک نمی گذارد.در این فرایند تنها میزان ویتامین های حلال در آب و حساس به گرمای موجود در میوه تازه کمی کاهش پیدا می کند. سایر مواد مغذی موجود در این میوه در اثر این فرایند متراکم تر می شوند.

تولید کننده برگه زردآلو

تولید کننده برگه زردآلو

برگه زردآلو رادین از تنقلات بسیار خوشمزه و سالم محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد. این خوراکی خوشمزه بدون ماده افزودنی تهیه شده است. مناسب برای کوهنوردان، کودکان، دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و غیره است. مفتخریم که تمام محصولات صنایع غذایی رادین از سلامتی و تندرستی حمایت می کنند هر محصول یک پیوند در زنجیره اتصال بین مادر طبیعت، کشاورزان، ما و شما است. با انتخاب مجموعه رادین به عنوان مرکز تولید و فروش عمده ، شما این زنجیره را تکمیل می کنید، و به طور فعال در مأموریت ما برای ایجاد یک محیط پایدار سالم، شرکت می کنید.

تاثیر مصرف برگه زردآلو بر روی سلامتی

تاثیر مصرف برگه زردآلو بر روی سلامتی

برگه زردآلو حاوی مقدار قابل توجهی فیبر است که باعث ارتقا سلامت دستگاه گوارش و بهبود عملکرد آن می شود. توصیه می شود قبل از غذا چند عدد برگه زردآلو را در مقداری آب بخیسانید و میل نمایید این کار باعث بهبود هضم غذا می شود. مصرف برگه زردآلو باعث کاهش التهاب در بدن می شود و همان طور که میدانید عامل اصلی افزایش درجه حرارت بدن ، تب التهاب می باشد. بنابراین می توان گفت که این محصول در پایین آوردن تب و کاهش درجه حرارت بدن بسیار موثر است.

خواص برگه زردآلو

خواص برگه زردآلو

ارزش غذایی زردآلو خشک مانند ارزش غذایی زردآلوی تازه است که در مطالب قبلی به آن اشاره کردیم. برگه زردآلو خشک نیز حاوی ویتامین آ، ویتامین ث، آهن، فسفر، پتاسیم و کلسیم است و می تواند به بهبود سلامت عمومی و وضعیت پوست کمک کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیسی زردآلو صادراتی

فروش عمده برگه زردآلو

فروش عمده برگه زردآلو به راحتی و بدون هیچ گونه برنامه ریزی و پیش درآمدی …