آراد برندینگ
خانه / بادام / قیمت عمده بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینی در مجموعه بازرگانی رادین به گونه ای است که خرید عمده آن همواره سود آور برای مشتریان می باشد .به خصوص اگر کسب و کاری در بازار نوپا و جدید باشد و بخواهد در جهت توسعه خود قدم های مثبت بزرگی بردارد .

صادرات بادام زمینی

صادرات بادام زمینی

بادام زمینی و سایر انواع مغز های آجیلی که در کشور ایران به وفور تولید و عرضه می گردند میان مشتریانی از کشور های مختلف دنیا نیز محبوبیت یافته اند این موضوع موجب می شود که همواره صادرات بادام زمینی به کشور های مختلف دنیا انجام پذیرد و همواره تولید کنندگان موفق ایرانی بخشی از فعالیت خود را به صادرات اختصاص دهند . مجموعه بازرگانی رادین با تعیین قیمت عمده بادام زمینی درحدود ارزان و با صادرات بادام زمینی به کشور هایی از جمله ارمنستان ترکیه پاکستان افغانستان روسیه و نیجریه همواره بخش گسترده ای از احتیاجات آنها را به انواع محصولات خشکبار و آجیلی تامین نموده است .

قیمت عمده بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینی

معمولا بادام زمینی از آن قبیل محصولاتی به حساب می آید که قیمتی بالاتر دارد و خرید آن به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان می تواند مقرون به صرفه و اقتصادی به حساب آید .مجموعه بازرگانی رادین همواره با پایین ترین قیمت محصولاتی همچون بادام زمینی را عرضه می نماید و این مجموعه در کشور همواره بودجه و توان مالی مشتریان را مد نظر قرار می دهد و علی رغم این که قیمت های ارزان بادام زمینی سود بسیار ناچیزی برای خود مجموعه دارد نسبت به عرضه مستقیم آنها می پردازد .

فروش بادام زمینی

فروش بادام زمینی

امروزه بسیاری از آجیل فروشی های کشور نسبت به فروش بادام زمینی می پردازند اما فروش در این مراکز به گونه ای است که تنها یک یا چند کیلو را برای مصارف روزانه می توان خریداری نمود و اکثر این مراکز به فروش عمده بادام زمینی نمی پردازند .اما جای هیچ نگرانی نیست مجموعه های توسعه یافته ای همچون رادین با فروش عمده بادام زمینی و عرضه آن از درب کارخانه در جهت تامین نیاز مشتریان قدم های بزرگی برداشته اند و رضایت خاطر بیشتری را در آنها ایجاد کرده اند .

بادام زمینی روکش دار فله

بادام زمینی روکش دار فله

بادام زمینی روکش دار فله به نسبت بادام زمینی خام طعمی محبوب تر دارد و معمولا مصرف این محصول را در موارد بسیاری شاهد هستیم و اکثر خانواده های ایرانی به عنوان یک میان وعده سالم و مفید نسبت به مصرف بادام زمینی روکش دار یا ساده اقدام می نمایند .امکان خرید فله ای بادام زمینی روکش دار از مجموعه بازرگانی رادین که بزرگ ترین تولید کننده این محصولات است به وجود آمده است .

بادام زمینی ارگانیک

بادام زمینی ارگانیک

بادام زمینی ارگانیک طعمی طبیعی تر دارد و همواره به روشی مکانیزه و مدرن تولید می گردد .طعم بادام زمینی به گونه ای است که مناسب برای هر فردی با هر ذائقه و سلیقه غذایی می باشد و کمتر فردی از خوردن بادام زمینی امتناع می کند .افرادی در هر رده سنی در دوره کودکی نوجوانی پیری و خانم های باردار و شیرده نسبت به خوردن بادام زمینی علاقه فراوانی نشان می دهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده بادام درختی

فروش عمده بادام درختی با پوست

فروش عمده بادام درختی با پوست  در این سایت اینترنتی معتبر همراه  با نازل ترین …