آراد برندینگ
خانه / آلو / قیمت آلو خورشتی رادین

قیمت آلو خورشتی رادین

با فروش روز افزون آلو خورشتی می توان شاهد کاهش چشمگیر قیمت آلو خورشتی  بود .دلیل این کاهش قیمت و ثبات نسبی قیمت در محصولات خشکباری همانند آلو خورشتی روی کار آمدن فروشندگان و تولید کنندگان متعدد می باشد که با انتخاب معتبر ترین آنها می توان تجربه یک خرید مقرون به صرفه را داشت .

فروش آلو خورشتی

فروش آلو خورشتی

اقدام نمودن مراکز تولیدی با سابقه ای همچون رادین به فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات خشکبار موقعیت ویژه و ایده آلی را برای مشتریان ایجاد کرده است چون این مراکز بدون افزایش قیمت نابجا به فروش محصولات می پردازند و دست هر گونه واسطه  و سود جویی را از معاملات کوتاه می کنند .امروزه فروش آلو خورشتی در مجموعه رادین به صورت اینترنتی انجام می شود ایجاد محیطی مطمئن و قابل اعتماد می تواند نظر مشتریان را نسبت به خرید حجم بالاتری از آلو خورشتی جلب نماید.

قیمت آلو خورشتی رادین

قیمت آلو خورشتی رادین

قیمت آلو خورشتی در فصول مختلف سال متفاوت است و می توان در هر لحظه شاهد نوسانات قیمت آلو خورشتی بود. مجموعه بازرگانی رادین در تعیین قیمت نهایی آلو خورشتی تولید شده نهایت توجه را به کار می گیرد این مرکز بازرگانی در سطح کشور توانسته است عملکرد درخشانی داشته باشد و شهرت مجموعه رادین تنها به داخل کشور خلاصه نمی شود بلکه آشنایی اکثر مشتریان خارجی با چنین مرکز بازرگانی بزرگ و با تجربه میزان صادرات را نیز افزایش داده است .

تولید آلو خورشتی

تولید آلو خورشتی

دقت و تلاش شبانه روزی کارکنان موجود در بخش تولید آلو خورشتی مجموعه رادین منجر به تولید محصولی درجه یک و اعلا و متناسب با ملاک های مورد نیاز در ذهن مصرف کنندگان گشته است .تمام تجهیزات به کار گرفته جهت تولید آلو خورشتی رادین پیشرفته و مطابق با دانش روز دنیا می باشد .تمام فرایند تولید و بسته بندی آلو خورشتی در این مجموعه مطابق با استاندارد های جهانی سپری می شود و طعم و رنگ بی نظیر آلو خورشتی نشان دهنده این موضوع می باشد .

آلو خورشتی سیاه

آلو خورشتی سیاه

آلو خورشتی سیاه معمولا درشت تر و گوشت آلود تر از سایر انواع آلو های خشک شده می باشد .طعم این محصول ملس می باشد و می توان جهت تهیه اغلب خورشت های محلی از آن بهره گرفت .آلو خورشتی همچنین محبوب اکثر کودکان و نوجوانان می باشد که می توانند با رعایت حد اعتدال این محصول طبیعی را در هرم غذایی خود قرار دهند .آلو خورشتی سیاه در مجموعه رادین در تازه ترین و اعلا ترین حالت ممکن خدمت مشتریان عرضه می شود تمام این محصولات در شرایط استاندارد نگهداری می شوند .

آلو خورشتی بدون هسته

آلو خورشتی بدون هسته

برای راحتی بیشتر اکثر مصرف کنندگان معمولا آلو خورشتی بدون هسته نیز توسط  تولید کنندگان خشکبار تولید می گردد .آلو خورشتی بدون هسته به راحتی قابل استفاده در پخت و پز آش و خورشت ها می باشد .مجموعه تولید کننده رادین بزرگ ترین تولید کننده انواع آلو های خشک می باشد که آلو خورشتی به هر شکل و نوعی در این مجموعه مطابق با سلیقه مشتری تولید می گردد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلو برقانخرید آلو برقانی به صورت اینترنتیی به صورت اینترنتی

خرید آلو برقانی به صورت اینترنتی

مجموعه تولید کننده رادین به عنوان مرکز خرید آلو برقانی همواره قدم های بزرگی در …