آراد برندینگ
خانه / آلو / قیمت آلو خورشتی خشک

قیمت آلو خورشتی خشک

اطلاع از قیمت آلو خورشتی و انواع آلو های خشک پیش از خرید اهمیت دارد که تمام خریداران در صدد اطلاع از لیست قیمت آن بر می آیند .مجموعه تولید کننده رادین یکی از مراکزی می باشد که با ارائه آلو خورشتی اعلا و قیمت مناسب توانسته است اعتماد بالای مشتریان را به خود جلب نماید .

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی

فروش مستقیم آلو خورشتی توسط یک تولید کننده مطرح و نام آشنا در کشور همچون رادین یک موقعیت ویژه ای را برای خریداران فراهم می نماید که می توانند آلو خورشتی فله ای را با ارزان ترین قیمت نسبت به بازار داخلی خریداری نمایند و از فروش آن به سود بالایی دسترسی یابند .کیفیت بالای آلو خورشتی و قیمت ارزان این محصول درجه یک از دیر باز توجه رقیبان بسیاری را به سوی خود جلب کرده است چون طبیعتا هر تولید کننده ای که با قیمت های ارزان محصولات خود را به فروش رساند بازار فروش پر رونق تری خواهد داشت .

قیمت آلو خورشتی خشک

قیمت آلو خورشتی خشک

خرید آلو خورشتی با قیمت مناسب شما را در امر دستیابی به سود بالا یاری می کند .تنها امکان تجربه این گونه خرید ،سفارش آلو خورشتی فله ای و کیلویی  از تولید کننده ای حرفه ای همچون رادین می باشد چون مجموعه رادین با در نظر گرفتن تمام شرایط قیمت محصولات تولیدی خود را تعیین می نماید و در چند سال فعالیت خود ثابت کرده است که همواره تمام محصولات را با قیمت مناسب به فروش می رساند و در جهت رفاه حال مشتریان خود گام های موثری برداشته است .

قیمت آلو خشک در بازار

قیمت آلو خشک در بازار

تمام انواع آلو های خشک مجموعه بازرگانی رادین مشتریان متعددی از کشور های خارجی  دارند و آلو خشک خورشتی این مجموعه نیز به دلیل طعم لذیذ و ترش و قیمت مناسب توجه مشتریان خارجی را برانگیخته است .صادرات آلو خشک خورشتی در مجموعه رادین به انواع کشور های مختلف دنیا با تکیه بر داشن روز دنیا و متد های پیشرفته انجام می پذیرد . مرغوبیت بالای این محصول سبب می شود که علاوه بر مشتریان دائمی مشتریان جدیدی نیز به شمار کسانی که نسبت به سفارش و خرید از رادین اقدام می کنند افزوده شود .

بسته بندی آلو خورشتی

بسته بندی آلو خورشتی

بسته بندی آلو خورشتی و آلو خشک در کارخانجات تولیدی رادین طبق اصول و روش هایی انجام می شود و همواره کارشناسان بهداشت به این امر نظارت کامل دارند تا محصولی با کیفیت و بهداشتی خدمت مشتریان عرضه شود .بسته بندی آلو خورشتی سبب می شود که محصول طراوت و تازگی و طعم لذیذ اولیه را داشته باشد و به صورت مستقیم در معرض نور خورشید قرار نگیرد .

آلو خورشتی بدون هسته

آلو خورشتی بدون هسته

یکی از محصولات ارگانیک که استفاده از آن در بسیاری از غذاهای لذیذ ایرانی آسان تر می باشد و محبوبیت فراوانی دارد آلو خورشتی بدون هسته می باشد این محصول به طور طبیعی طعمی ترش دارد و استفاده از آن در غذاها به عنوان چاشنی سبب می شود که غذاها طعمی لذیذ به خود بگیرند .خرید آلو خورشتی بدون هسته از مجموعه رادین به صورت اینترنتی ممکن است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید آلو خشک طلایی

تولید آلو خشک طلایی در مجموعه بازرگانی رادین فرصت ویژه ای را برای مشتریانی از …