آراد برندینگ
خانه / آلو / قیمت آلو برقانی رادین

قیمت آلو برقانی رادین

قیمت آلو برقانی و سایر محصولات خشکبار به صورت کاملا متفاوتی تعیین می گردد و اولین موضوعی که در قیمت نهایی محصول تاثیر به سزایی دارد قیمت میوه آلوی تهیه شده می باشد .چون آلو برقانی جزو خانواده میوه های خشک شده به حساب می آید و آلوی طبیعی تشکیل دهنده اصلی این محصول می باشد .

فروش آلو برقانی

فروش آلو برقانی

امروزه میزان فروش آلو برقانی در داخل کشور بالاست و فصل پاییز جزو فصل های پر فروش این محصول لذیذ به حساب می آید چون آلو برقانی طبیعی در این فصل برداشت نمی شود و می توان از طعم و مزه آلو برقانی خشک به جای آن بهره گرفت . برآوردی که از فروش آلو برقانی در مجموعه رادین صورت گرفته است نشان می دهد که تا چه اندازه مشتریان داخلی و خارجی از این محصول خوش طعم و پر خاصیت نهایت بهره را برده اند و بازار فروش آلو برقانی را در مجموعه رادین پر رونق کرده اند .

قیمت آلو برقانی رادین

قیمت آلو برقانی رادین

اگر کاملا منطقی به موضوع نگاه کنیم درمیابیم که تا چه اندازه قیمت محصولات طبیعی بر اساس ارز بین المللی دچارتغییراتی می گردد و این موضوع اکثر تولید کنندگان را ناچار کرده است که ضمن حفظ کیفیت محصول تولید شده قیمت آن را متناسب با نوسانات ارزی بازار تغییر دهند .مجموعه بازرگانی رادین که به عنوان یکی از منصفانه ترین تولید کنندگان شناخته شده است نسبت به تعیین قیمت آلو برقانی خشک تولید شده توجه ویژه ای نشان می دهد و همواره قیمت های این مجموعه به گونه ای است که از فروش عمده آلو برقانی کم ترین سود نصیب مجموعه رادین می گردد .

صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک

شیوه فعالیت صادراتی مجموعه بازرگانی رادین به گونه ای است که در این مجموعه تنها  کشور هایی که طرف قرارداد با مجموعه رادین هستند می توانند نسبت به خرید اقدام نمایند تنها شمار اندکی از کشور ها از این امکان بهره مند نیستند . مشتریانی از کشور هایی همچون عراق ترکیه ارمنستان پاکستان روسیه نیجریه و … می توانند نسبت به خرید اقدام نمایند .صادرات آلو خشک با شیوه ای استاندارد و کاملا بهداشتی با بالاترین تجهیزات ممکن انجام می پذیرد .

آلو برقانی تازه

آلو برقانی تازه

طعم آلو خشک شده زمانی برای مصرف کننده دلنشین جلوه می نماید که آلو از لحاظ تازگی و طراوت در حد بالایی قرار داشته باشد .مجموعه هایی نظیر رادین نسبت به این موضوع توجه ویژه ای دارند و همواره آلو برقانی تازه و خوش طعم را خدمت مشتریان خود ارسال می نمایند این مجموعه در هر فصلی از سال این فعالیت خود را به انجام می رساند .

آلو برقانی خورشتی

آلو برقانی خورشتی

آلو برقانی خورشتی ویژه ترین آلو خشک شده ای می باشد که در کشور تولید گشته و به فروش می رسد .قیمت این محصول بر اساس سطح کیفی که از آن برخوردار است دچار تغییراتی می گردد اما در کل آلو برقانی خورشتی یک محصول لذیذ به حساب می آید که در پخت و پز اکثر خورشت ها و غذاهای طبیعی ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولیدی خشکبار رادین

قیمت فروش آلو خشک در بازار

شرکت بازرگانی رادین به عنوان مرکز فروش آلو خشک اعلا در تبریز با داشتن چندین …