آراد برندینگ
خانه / گردو / فروش عمده گردو تویسرکان

فروش عمده گردو تویسرکان

فروش عمده گردو تویسرکان در این سایت اینترنتی انجام می شود . تویسرکان یکی از مهم ترین شهرهای ایرن در زمینه تولید، خرید و فروش عمده گردو می باشد که گردو های مرغوبی برای صادرات به خارج از کشور دارد.

ویژگی های گردو تویسرکان

گردو یکی از خوراکی هایی است که مصرف مدام و روزانه ی آن برای سلامتی تمامی گروه های سنی از طرف پزشکان طب سنتی و طب نوین توصیه می گردد.گردو منبع بسیار غنی امگا ۳ است که در رشد سلول های مغزی نقش مهمی دارد. مصرف گردو در وعده صبحانه همراه پنیر برای کودکان مدرسه ای خیلی مهم است و تمام انرژی مورد نیازشان را در طول ساعات مدرسه را تامین می کند. پس مصرف گردو را جدی بگیرید و این ماده ی غذایی مهم را در برنامه ی غذایی روزانه خود بگنجانید.

 

فروش عمده گردو تویسرکان

تولید گردوی تویسرکان

گردوی تویسرکان در  شهر زیبای تویسرکان تولید می شود . تویسرکان بعد از مرکز استان، ملایر و نهاوند چهارمین شهر بزرگ استان به حساب می آید. آب و هوای شهر معتدل کوهستانی است.گردوی تویسرکان یکی از پر تقاضا ترین گردو ها در بین انواع گردو ها  است.بنابراین تولیدات گردو تویسرکان هم با افزایش زیادی رو برو  است.

فروش عمده گردو تویسرکان

قیمت  گردوی تویسرکان

بر اساس کیفیت و مقدار موجود در بازار قیمت گردو تعیین می شود در مغز گردو بر اساس رنگ و سایز تعیین قیمت می شود ولی در گردو با پوست براساس نوع پوست و کیفیت قیمت گذاری می شود مثلا قیمت گردو سوزنی کمتر از نوع کاغذی است که پوست نازکی دارد و با دست به آسانی شکسته می شود.

فروش عمده گردو تویسرکان

خرید  و فروش گردو تویسرکان

خرید و فروش گردو با پوست نسبت به مغز گردو مشکل تر است و نیاز به تجربه و مهارت دارد چرا که ممکن است محصولی ظاهر خوبی داشته باشد ولی مغز آن مناسب نباشد. سایت های اینترنتی تعبیه شده است  تا  محصولات مورد نظر خود را پس از بررسی قیمت در کم ترین  مدت زمان تهیه و خریداری نمایید.برای خرید انواع گردو و مغز گردو با همکاران ما ارتباط بگیرید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نگهداری گردو با پوست در منزل

خرید عمده گردو آمریکایی با قیمت ارزان

خرید عمده گردو آمریکایی با قیمت ارزان تنها در این سایت اینترنتی صورت می گیرد. …