آراد برندینگ
خانه / سویا آجیلی / فروش سویا آجیلی به صورت عمده

فروش سویا آجیلی به صورت عمده

مجموعه بازرگانی رادین یکی از تولید کنندگان اصلی سویا آجیلی در کشور می باشد . سویا آجیلی که امروزه به عنوان یک تنقلات سالم و مغذی در اکثر خانواده های ایرانی استفاده می شود و محبوبیت قابل توجهی را کسب کرده است . فروش سویا آجیلی به صورت عمده و اینترنتی توسط مجموعه بازرگانی رادین انجام می شود .

قیمت سویا آجیلی

قیمت سویا آجیلی

یکی از پارامتر های اصلی که پیش از خرید هر چیزی توجه مشتریان متعددی را به سوی خود جلب می نماید قیمت محصول می باشد .در واقع مشتریان بر اساس توانایی و بودجه ای که دارند نسبت به خرید نهایی تصمیم گیری می نمایند .امروزه روش های استعلام قیمت با دسترسی به اینترنت آسان تر گشته است در واقع بسیاری از تولید کنندگان با توسعه کسب و کار خود در سایت های اینترنتی بهترین موقعیت خرید را برای مشتریان خود ایجاد نموده اند .جهت استعلام قیمت سویا آجیلی از مجموعه بازرگانی رادین می توانید نسبت به ارتباط مستقیم با مدیر فروش این مجموعه اقدام نمایید .

فروش سویا آجیلی به صورت عمده

فروش سویا آجیلی به صورت عمده

زمانی که مرکز بزرگ و معتبری همچون مجموعه تولیدی رادین به فروش عمده محصولات تولیدی خود می پردازند در واقع مقرون به صرفه ترین و ویژه ترین موقعیت خرید را برای مشتریان ایجاد کرده اند .امروزه فروش سویا آجیلی به صورت عمده در مجموعه بازرگانی رادین از طریق سایت اینترنتی و شبکه مجازی انجام می شود .تمام مجموعه های فروشگاهی فعالیت کننده در بازار می توانند سویا آجیلی و سایر مغز های آجیلی و خشکبار را با اطمینان کامل از مجموعه بازرگانی رادین خریداری نمایند .

تولید سویا آجیلی

تولید سویا آجیلی

مجموعه تولید کننده رادین که در هر زمانی در پی توسعه کارخانجات تولیدی خود می باشد و با به کارگیری استاندارد ترین و به روز ترین شیوه ها تولید تمام محصولات خشکبار و آجیلی را ممکن می نماید امروزه به یکی از موفق ترین تولید کنندگان تبدیل گشته است .تولید سویا آجیلی در این مجموعه با کمک دستگاه های پیشرفته و نیروی کار فعال انجام می شود مجموعه بازرگانی رادین در چند سال فعالیت خود ثابت کرده است که یک مجموعه معتبری می باشد که همواره در جلب تامین نیاز مشتریان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند .

خاصیت سویا آجیلی

خاصیت سویا آجیلی

دانه های سویا سرشار از پروتئین و مواد معدنی می باشند خوردن این محصول می تواند اصلی ترین نیاز بدن به پروتئین را تامین نماید.سویا آجیلی منبع غنی از پتاسیم می باشد که خوردن آن موجب عملکرد درست بسیاری از فرایند ها همچون ضربان قلب فعالیت کلیه و … می شود .

سویا آجیلی چیست ؟

سویا آجیلی چیست ؟

سویا آجیلی به دلیل اینکه حاوی پروتئین بالایی است امروزه به عنوان جایگزین گوشت شناخته شده است در  واقع تمام افراد گیاه خوار می توانند سویا آجیلی را در سبد غذایی خود قرار دهند .سویا یکی از اعضای خانواده نخود ها می باشد که از خود سویا جهت تولید بسیاری از مواد بهره گرفته می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com