آراد برندینگ
خانه / آلو / فروش انواع آلو

فروش انواع آلو

واحد عرضه و فروش انواع آلو در مجموعه بازرگانی رادین به قدری موفق و پر قدرت عمل کرده است که امروزه هم مشتریانی از کشور های خارجی و هم مشتریانی از داخل کشور بدون محدودیت نسبت به خرید عمده انواع آلو خشک از این مجموعه اقدام می نمایند .

قیمت انواع آلو خشک

قیمت انواع آلو خشک

طبیعتا هزینه های زیادی صرف تولید انواع آلو های خشک شده در هر مجموعه تولید کننده ای  می شود و این هزینه های بالا در شرایط نوسانی امروزی سبب شده است که  قیمت محصولات تغییر یابد . در مجموعه تولید کننده رادین شرایطی فراهم می شود که انواع آلو خشک های مرغوب و درجه یک با نازل ترین قیمت ها به فروش رسند البته محصولات این مجموعه نیز بر اساس سطح کیفی که دارند قیمت های متفاوت تری خواهند داشت بنابراین در صورتی که قصد خرید دارید می توانید نسبت به اطلاع  دقیق از قیمت انواع آلو خشک رادین اقدام نمایید .

فروش انواع آلو

فروش انواع آلو

امروزه می توان گفت که انواع آلو های خشک در بازار داخلی ایرانی جایگاه ویژه ای دارند این موضوع را از فروش بالای آلو خشک می توان متوجه شد .یکی از ممتاز ترین ویژگی که در آلو خشک تولید شده در مجموعه رادین می توان متوجه شد خوش طعم بودن آلو و بافت نرم و آبدار آن می باشد .فروش انواع آلو در این مجموعه تنها به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می پذیرد البته برخی از مشتریان مجموعه رادین که قصد معاملات بزرگ و طولانی مدت را دارند می توانند نسبت به عقد قرارداد با مجموعه رادین اقدام نمایند .

صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک

انواع آلو خشک در کشور ایران با تعرفه های مختلفی به کشور های مختلف دنیا صادر می گردد و با توجه به نوسانات موجود در ارز بین المللی می توان شاهد متغیر ترین قیمت ها برای محصولات صادراتی شد .کشور های همسایه همچون عراق و آذربایجان و ارمنستان به خرید حجم بالایی از انواع آلو خشک از تولید کنندگان ایرانی اقدام می نمایند .اگر شما نیز به تازگی وارد عرصه تجارت گشته اید می توانید با اطلاع دقیق از شرایط صادراتی انواع آلو خشک تولید شده در مجموعه رادین هر گونه اقدامی را در جهت خرید آن انجام دهید .

انواع آلو قطره طلا

انواع آلو قطره طلا

میوه آلو قطره طلایی که جهت تولید آلو خشک از آن استفاده می شود در مزارع مختلف کشور توسط کشاورزان توانمند به مرحله بهره برداری رسیده و سپس در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد .انواع آلو قطره طلا با طعم دلنشین ترش و بدون هر گونه کرک بر روی پوسته و بسیار خوشرنگ در مجموعه رادین تولید می شود .این مجموعه با در نظر گرفتن منافع مشتری به فروش محصولات خشکبار می پردازد .

انواع آلو و خواص آن

انواع آلو و خواص آن

کسب اطلاع دقیق از انواع آلو و فواید و خواص آنها سبب می شود که با دیدگاه باز تری هر کدام از مصرف کنندگان آلوی محبوب خود را خریداری نمایند .مجموعه تولید کننده رادین همواره حقیقی ترین اطلاعات را در مورد ویژگی های محصولات خود در اختیار مشتریان قرار می دهد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو خشک

قیمت انواع آلو خشک

قیمت انواع آلو خشک بسته به شرایط خرید و کیفیت محصولات تعیین می شود. برای …