آراد برندینگ
خانه / کشمش / صادرات کشمش سبز

صادرات کشمش سبز

صادرات کشمش سبز که از سوی مجموعه بازرگانی رادین به کشور های مختلف دنیا انجام می پذیرد همواره توجه رقیبان بسیاری را در بازار تجارت برانگیخته است چون امروزه با شرایط نوسانی و قیمت ارز بین المللی که در هر لحظه دچار تغییر است  صادرات تنها توسط تولیدکنندگان معدودی در کشور انجام می پذیرد .

قیمت کشمش سبز صادراتی

قیمت کشمش سبز صادراتی

عرضه تولیدات ویژه ای همچون کشمش سبز صادراتی با قیمتی ارزان تر و مقرون به صرفه تر از بازار تنها به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط تولید کنندگان موفقی همچون رادین انجام می پذیرد .در واقع تولید گنندگانی هم در کشور فعالیت دارند که تنها محصولات خود را توسط واسطه ها در اختیار خریداران قرار می دهند  و با این کار سعی دارند که میزان سود بالایی را نصیب خود گردانند . مجموعه تولید کننده رادین در زمینه خشکبار قابل اعتماد ترین مجموعه در کشور می باشد که تا به امروز توانسته است در رفع نیاز مشتریان موفق ظاهر گردد .

صادرات کشمش سبز

صادرات کشمش سبز

مجموعه های تولید کننده ای همچون رادین که در تمام زمینه های فعالیت خود موفق ظاهر گشته اند می توانند قابل اعتماد ترین مرکز برای مشتریان عزیز باشند .این مجموعه بزرگ در کشور همچنین توانسته است نظر مشتریان متعددی را از کشور های مختلف دنیا جلب نماید که این موضوع در امر صادراتی کشمش سبز رادین تاثیر چشم گیری داشته است و سبب افزایش روزانه حجم صادراتی این محصول در کشور می گردد .شما نیز می توانید جهت اطلاع از شرایط صادراتی کشمش سبز رادین با مدیر فروش مجموعه در ارتباط باشید .

فروش کشمش سبز صادراتی

فروش کشمش سبز صادراتی

مجموعه تولید کننده رادین با فروش مستقیم کشمش سبز صادراتی خدمت تمام مشتریان در کشور توانسته است به یک مرجع معتبر عرضه کننده انواع محصولات خشکبار  تبدیل گردد .فعالیت درخشان مجموعه رادین همواره برای تمام مراکز موجود در بازار قابل تحسین می باشد و این موضوع که مجموعه رادین در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تامین نیاز مشتریان خود اقدام می نماید سبب شده است که حجم بالایی از سفارشات روزانه در این مجموعه ثبت گردد .

کشمش سبز اعلا

کشمش سبز اعلا

کشمش سبز اعلا تولید شده در مجموعه رادین با بهره گیری از درجه یک ترین انگور های موجود در مزارع کشور توانسته است نیاز جمع کثیری از مشتریان را نسبت به کشمش تامین نماید و در عرصه صادرات کشمش سبز نیز درخششی بی سابقه داشته باشد. طعم شیرین و دلنشین کشمش سبز اعلا نشان دهنده سطح کیفی بالای این محصول می باشد .تمام مشتریان می توانند به سفارش کشمش سبز اعلا از مجموعه رادین اقدام نمایند و این نکته را در نظر داشته باشند که مجموعه رادین تمام تلاش خود را نسبت به تحویل هر چه سریع تر سفارشات به کار می گیرد .

بسته بندی کشمش سبز

بسته بندی کشمش سبز

محصولاتی که معمولا به صورت فله ای  و در حجم های بالای کیلویی  خریداری می شوند در بسته بندی های بزرگ تری قرار دارند و این امکان حمل و نقل محصولات را آسان تر می گرداند .در مجموعه رادین بسته بندی کشمش سبز با بهداشتی ترین و اصولی ترین روش ها انجام می پذیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش صادراتی

فروش کشمش صادراتی

مجموعه بازرگانی رادین از جمله مراکز اصلی تولید کننده کشمش صادراتی در کشور می باشد …