آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات کشمش سبز رادین

صادرات کشمش سبز رادین

مجموعه تولید کننده رادین در جهت بهبود زیر ساخت های صادرات کشمش سبز به کشور های مختلف دنیا فعالیت های گسترده ای را انجام داده است این مجموعه بزرگ در کشور امروزه ارتباط گسترده ای با کشور های عراق ارمنستان ترکیه و … دارد و همواره در جهت بهبود روابط میان آن کشور ها نهایت تلاش خود را به کار می گیرد .

فروش کشمش سبز صادراتی

فروش کشمش سبز صادراتی

هدف اصلی مجموعه تولید کننده رادین در زمینه فروش عمده کشمش سبز صادراتی به مجموعه های بزرگ فعالیت کننده در کشور تنها به این دلیل می باشد که هر کسب و کاری به نوبه خود بتواند در جهت توسعه و پیشرفت قدم های مثبتی بردارد .چون مجموعه های بزرگی در کشور تنها به صورت مستقل و به صورت مستقیم به فروش محصولات خشکبار خدمت اکثر خانواده ها و مصرف کنندگان می پردازند و چنانچه یک مرکز معتبر همچون رادین با قیمت مناسب تمام محصولات خشکبار را در اختیارشان قرار دهد می توانند به سود قابل ملاحظه ای دسترسی یابند .

صادرات کشمش سبز رادین

صادرات کشمش سبز رادین

چنان چه مجموعه ای تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی به مشتریانش به کار گیرد می تواند میزان اعتماد مشتریان را افزایش دهد و رضایت خاطر آنها را از خرید عمده به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهد .صادرات کشمش سبز از سوی مجموعه بازرگانی رادین به کشور های مختلف دنیا همچون عراق ترکیه مجارستان روسیه و … انجام می شود این فعالیت صادراتی مجموعه رادین کاملا برنامه ریزی شده و طبق اصولی انجام می پذیرد و می توان از میزان حجم بالای صادرات کشمش سبز رادین این موضوع را استنباط کرد که تا چه اندازه محصولات خشکبار مجموعه رادین توجه مشتریان را جلب نموده است.

کشمش سبز ارزان قیمت

کشمش سبز ارزان قیمت

کشمش سبز ارزان قیمت مجموعه بازرگانی رادین از لحاظ درجه کیفی در مقایسه با کشمشی که در بازار با قیمتی نجومی به فروش می رسد بسیار معقولانه و مقرون به صرفه می باشد پس خرید عمده آن به تمام مشتریان عزیز رادین توصیه می شود .البته این امکان نیز در زمان خرید محصولاتی از مجموعه بازرگانی رادین ایجاد شده است که می توانند حجم بالایی از کشمش سبز را با قیمتی تخفیفی و باور نکردنی خریداری نمایند .

کشمش سبز عمده

کشمش سبز عمده

مجموعه تولید کننده رادین عرضه کننده مستقیم کشمش سبز عمده به سراسر کشور می باشد .کشمش سبز عمده امروزه جزو لذیذ ترین و خوش طعم ترین کشمش هایی شناخته شده است که به وفور در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرد .مصرف کشمش سبز بسیار انرژی بخش می باشد و می توان آن را جزو جدایی ناپذیر در سبد غذایی به حساب آورد .

کشمش سبز بسته بندی

کشمش سبز بسته بندی

معمولا کشمش سبزی که به صورت عمده و کیلویی خریداری می شود باید مطابق با استاندارد های بهداشتی در جعبه های بزرگ و چند کیلویی بسته بندی شوند . تولید کنندگان بزرگی همچون رادین نسبت به بسته بندی این محصولات توجه ویژه ای نشان می دهند و می توان با اطمینان کامل این قبیل محصولات را از مجموعه رادین خریداری نمود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آلو زرد طلایی

قیمت آلو طلایی رادین

قیمت آلو طلایی در مجموعه بازرگانی رادین که خود تولید کننده این محصولات می باشد …