آراد برندینگ
خانه / آلو / صادرات آلو خشک طلایی

صادرات آلو خشک طلایی

خوشبختانه مجموعه تولید کننده رادین توانسته است تا به امروز در زمینه تولید و صادرات آلو خشک طلایی و سایر انواع آلو های خشک در کشور خوش بدرخشد که امروزه مشتریان متعددی از کشور هایی نظیر ارمنستان آذربایجان عراق افغانستان و …. برای سفارش و خرید فله ای آلو خشک طلایی به مجموعه رادین مراجعه می کنند .

قیمت آلو طلایی خشک

قیمت آلو طلایی خشک

آلو طلایی خشکی که توسط هر تولید کننده ای در کشور تولید می شود و به بازار عرضه می شود با قیمتی نجومی به فروش می رسد .مجموعه رادین از آن قبیل مراکزی می باشد که بسیار منصفانه عملکرد خود را پیش می برد و این موضوع زمانی برای مشتریان روشن و واضح خواهد شد که قیمت آلو طلایی خشک مجموعه رادین را با بازار مقایسه نمایند بیشترین دلیل ارزان بودن قیمت محصولات خشکبار در مجموعه رادین فروش مستقیم و بدون واسطه می باشد که از درب کارخانه مستقیما در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

صادرات آلو خشک طلایی

صادرات آلو خشک طلایی

تمام انواع آلو ها به خصوص آلو خشک طلایی تولید شده در مجموعه رادین محبوبیت ویژه ای میان مشتریان دارد و روزانه حجم بالایی از تولیدات این محصول به صادرات آلو خشک طلایی به کشور های همسایه اختصاص داده می شود . مجموعه تولید کننده رادین همواره صادرات محصولات خشکبار به کشور های مختلف دنیا را با روش های نو و پیشرفته به انجام رسانده است و این موضوع سبب می شود که آلو خشک در نهایت با مرغوب ترین و تازه ترین حالت به دست مشتریان برسد .

تولید آلو خشک

تولید آلو خشک

فرایند تولید آلو خشک بسیار پیچیده می باشد فارغ از این که در زمان های گذشته اکثر خانواده های ایرانی با روش های سنتی نسبت به تولید آلو خشک با کم ترین تجهیزات اقدام می کردند امروزه این محصول طبیعی با روش های کاملا استاندارد و بهداشتی در کارخانجات مجهز مراکزی همچون رادین تولید می شود و این موضوع سبب شده است که امروزه تمام فروشندگان خشکبار با تهیه درجه یک ترین آلو خشک قطره طلایی از تولید کننده ای همچون رادین به بهترین نحو ممکن نیاز خانواده ها بر طرف نمایند.

آلو خشک طلایی

آلو خشک طلایی

آلو خشک طلایی تولید شده در مجموعه رادین خوش طعم ترین و درجه یک ترین آلو تولید شده در کل کشور می باشد این ادعا زمانی برای شما ثابت شده خواهد بود که تنها یک بار نسبت به خرید آلو خشک طلایی از این مجموعه معتبر اقدام نمایید روش خرید از رادین نیز بسیار آسان می باشد و به صورت غیر حضوری و اینترنتی امکان خرید برای تمام مشتریان از اقصی نقاط کشور وجود دارد .

فواید آلو طلایی

فواید آلو طلایی

اکثر آلو خشک های تولید شده مزاجی طبع و سرد دارند و مناسب برای تمام افراد می باشند حتی خانواده هایی که  کودکانشان  به مزه های ترش علاقه دارند و همواره نسبت به خرید لواشک که یک محصول مضر است اقدام می کنند می توانند با خرید آلو طلایی احتیاجات تغذیه ای کودکان خود را به بهترین شکل برطرف کنند آلو طلایی همچنین به دلیل ارزش غذایی بالا مناسب خانم های باردار می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید آلو خشک طلایی

تولید آلو خشک طلایی در مجموعه بازرگانی رادین فرصت ویژه ای را برای مشتریانی از …