آراد برندینگ
خانه / آلو / تولید آلو خشک طلایی

تولید آلو خشک طلایی

تولید آلو خشک طلایی در مجموعه بازرگانی رادین فرصت ویژه ای را برای مشتریانی از سراسر کشور به وجود آورده است که امکان بهره مندی از آن تنها به شیوه اینترنتی به وجود آمده است و دیگر نیازی به اتلاف وقت اضافی و مراجعه حضوری به دفتر فروش مجموعه نیست.

قیمت آلو طلایی خشک

قیمت آلو طلایی خشک

آلو طلایی خشک همانند سایر محصولات خشکبار در فصل های مختلف سال با قیمتی متفاوت عرضه می گردد . چون خود میوه آلو تنها در فصل تابستان در دسترس همگان قرار می گیرد و می توان عامل اصلی کاهش قیمت آلو طلایی خشک را در فصل تابستان به همین دلیل دانست .اما شما می توانید در هر زمانی آلو طلایی خشک مجموعه بازرگانی رادین را که به شیوه ای مدرن تولید می گردد با نازل ترین قیمت ها خریداری نمایید و مطمئن باشید که هیچ مجموعه ای همانند رادین نسبت به کیفیت محصولات خشکبار تولیدی خود توجه نشان نمی دهد .

تولید آلو خشک طلایی

تولید آلو خشک طلایی

فرایند تولید آلو خشک طلایی امروزه یک فرایند پیچیده ای می باشد که باید با بهره گیری از دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته تولید گردد .شیوه مکانیزه و مدرن امروزه جایگزین بسیار خوبی به جای شیوه سنتی شناخته شده است و با این شیوه ما شاهد افزایش کیفیت محصولات خشکبار تولید شده هستیم .مجموعه بازرگانی رادین که نسبت به این موضوعات توجه ویژه ای نشان می دهد و همواره هدف اصلی خود را جلب رضایت مشتری در نظر می گیرد با شیوه ای نوین مطابق با دانش روز دنیا آلو خشک طلایی را به صورت عمده و در حجم های انبوه تولید می نماید .

صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک

امروزه اکثر تولید کنندگان سرشناس ایرانی فعالیت صادراتی خود را نیز در کنار تولید محصولاتی درجه یک به پیش می برند .اکثر کشور های دنیا همچون روسیه ارمنستان نیجریه ترکیه عراق و… از جمله اصلی ترین کشور هایی می باشند که صادرات محصولات به آنها انجام می پذیرد .یک نمونه از فعالیت های صادراتی مجموعه بازرگانی رادین که بزرگ ترین و با سابقه ترین تولید کننده خشکبار در کشور است صادرات آلو خشک طلایی و سایر انواع آلو های خشک می باشد .

آلو برقانی طلایی

آلو برقانی طلایی

آلو برقانی طلایی رادین از لحاظ سطح کیفی در حد بالایی قرار دارد و هیچ محصولی نظیر آن در کشور تولید نمی گردد . طعم ترش و لذیذ این محصول همواره عامل اصلی جذب مشتریان می باشد .آلو برقانی طلایی امروزه جهت پخت و پز اکثر خورشت ها و غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد و فواید بیش از اندازه این محصول طبیعی برای سلامتی و بدن موجب شده است که خانواده های ایرانی نسبت به استفاده از این محصول توجه بیش از اندازه ای داشته باشند .

آلو زرد طلایی

آلو زرد طلایی

میوه مرغوب آلو زرد طلایی سالیانه توسط کشاورزان زحمتکش ایرانی در دسترس تولید کنندگانی همچون رادین قرار می گیرد .استفاده از این محصول برای تهیه آلو خشک می تواند بر  کیفیت و طعم آن بیافزاید و موجب شود محصولی درجه یک و ویژه در کشور تولید گردد و مصرف کنندگان بتوانند از این محصول نهایت بهره را برند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع آلو در مجموعه رادین

فروش انواع آلو در مجموعه رادین

می توانید انواع آلو های خشک تولید گشته در مجموعه تولید کننده رادین را به …