آراد برندینگ
خانه / آلو / تولید آلو خشک طلایی رادین

تولید آلو خشک طلایی رادین

مجموعه تولید کننده رادین تدبیراتی جهت تولید آلو خشک طلایی اعلا و درجه یک اندیشیده است و خوشبختانه این تدبیرات تا به امروز جواب داده است و این مجموعه توانسته است نیاز مشتریان داخلی و خارجی متعددی را برطرف نماید و به عنوان سرشناس ترین و معتبر ترین تولید کننده خشکبار در کشور شناخته شود .

مرکز خرید آلو خشک

مرکز خرید آلو خشک

یکی از شناخته شده ترین و قابل اعتماد ترین مراکز خرید و تولید آلو خشک طلایی در کشور مجموعه بازرگانی رادین می باشد امروزه اکثر فعالان تجاری با مجموعه رادین و رویکرد این مجموعه در زمینه فروش و صادرات آشنایی دارند و تجربه ثابت کرده است که مشتریانی که حداقل یکبار نسبت به خرید آلو خشک از مجموعه رادین اقدام نموده اند مشتری دائمی این مجموعه گشته و همواره از فرصت های تخفیفاتی ویژه ایجاد شده توسط این مجموعه نهایت بهره را می برند .

تولید آلو خشک طلایی رادین

تولید آلو خشک طلایی رادین

آلو از آن جمله میوه های تابستانی می باشد که میان ایرانیان محبوبیت فراوانی دارد و معمولا در فصل تابستان همواره نسبت به خرید آن اقدام می نمایند البته  فرایند خشک کردن آلو سبب می شود که بتوان از این محصول خوش طعم و ترش در فصل های مختلف سال بهره  گرفت .آلو خشک طلایی در مجموعه رادین با روش های ویژه و مدرنی تولید می شود به همین دلیل طعم آلو خشکی که در این مجموعه تولید می شود مشابهی ندارد و همواره محبوبیت خاصی میان مشتریان دارد .

قیمت آلو طلایی تازه

قیمت آلو طلایی تازه

قیمت آلو طلایی تازه متناسب با قیمت آلویی که جهت تولید آن استفاده می شود تعیین می گردد البته با توجه به شرایط نوسانی بازار ثبات چندانی در قیمت آلو خشک طلایی تازه مشاهده نمی شود اما مجموعه تولید کننده رادین همواره تدبیراتی اندیشیده است که بتواند آلو خشک طلایی تازه را با مناسب ترین قیمت به فروش رساند تا هر فردی با هر میزان بودجه ای توانایی خرید عمده آن را داشته باشند .امکان اطلاع از قیمت آلو طلایی تازه از طریق راه های اینترنتی و فضای مجازی مجموعه رادین تسهیل گشته است .

انواع آلو خشک تبریز

انواع آلو خشک تبریز

با این که آلو به عنوان لذیذ ترین میوه تابستانی شناخته شده است اما این محصول تنها در یک بازه زمانی محدود در فصل تابستان توسط کشاورزان توانمند ایرانی در اختیار مشتریان قرار می گیرد با توجه به این مشکل از روش های ویژه ای جهت خشک کردن انواع آلو بهره گرفته می شود تا ماندگاری بالایی داشته باشد و با خیال راحت به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد .البته خشک کردن آلو خشک طلایی در منزل با روش های سنتی ممکن نیست و باید با تکنیک های ویژه ای این روش انجام پذیرد .

آلو خشک طلایی

آلو خشک طلایی

آلو خشک طلایی به همان میزان که طعمی لذیذ دارد روش های تولید آن بسیار پیچیده و نیازمند تکنیک های خاصی است . اولین معضل در خشک کردن آلو خشک پوست ضخیم آن می باشد که باید پیش از خشک شدن از آلو جدا شود مجموعه تولید کننده رادین تمام مراحل خشک کردن آلو طلایی را با نهایت دقت و زیر نظر کارشناسان سپری می کند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع آلو به صورت عمده و ارزان

فروش انواع آلو به صورت عمده و ارزان

فروش انواع آلو در مجموعه رادین با کیفیت بسیار عالی همراه با تخفیفات ویژه انجام …